Корзина
4 отзыва
Контакты
Продаж мото та сільхостехніки
+38068950-19-82
Артур
УкраинаЖитомирская областьНовоград-Волинський-
58040402З
Карта

Мотокультиватори

Мотокультиватор – це невеличка сільськогосподарська машина вагою до 55-60 кг, яка має двигуна потужністю до 6,0 к.с. та фрезу.
Фрезою розпушують грунт на різну глибину. А також до мотокультиватора можна приєднати підгортальник щоб утворювати борозни або підгортати грунт у рядки культурних рослин.

Мотокультиватори мають безапеляційний козир перед мотоблоками. Це ціна, яка в 2-3 рази менша від цін на мотоблоки. Отже, хто б і що не казав про мотокультиватори, він є незамінним допомічником по хозяйству. Адже не всім треба орати город та копати бараболю. Для тих, хто має намір купляти мотокультиватора, З мотокультиваторами вагою 45-55 кг обробляти грунт значно легше. Вони не підстрибують під час роботи, мотори в них більш потужні, довговічні та не сіпаються, тихіше працюють. Ми представляємо вашій увазі мотокультиватори "ЗАРЯ". Мотокультиватор (мотоблок, культиватор) - незамінний помічник на земельній ділянці, на городі і в саду. Мотокультиватор Заря легко впорається з прополкою і підгортанням, спушити ділянку для вирощування овочів і фруктів. Мотокультиватор з легким бензиновим двигуном не вимагає великої фізичної сили у використанні.

У Вас назріває рішення придбати мотокультиватор?
Оцініть фронт робіт, величину земельної ділянки і Ваші фізичні можливості - це допоможе визначити клас мотокультиватора який потрібен. Ми завжди Вас проконсультуємо у виборі мотокультиватора (мотоблоку та іншого обладнання). Зверніть увагу, що каталог AGRO-MOTO.PROM.UA пропонує купити мотокультиватори Заря за низькими цінами. У нас можна придбати мотокультиватори Заря.